www.html.misioweprzedszkole.pl

Misiowe Przedszkole to niepubliczne przedszkole w Krakowie, które działa od 01 września 2007 roku na podstawie wpisu do ewidencji szkół i placówek niepublicznych. (CZYTAJ WIECEJ)

Każdy z nas wie jak bardzo ważne jest prawidłowe odżywianie dzieci w wieku przedszkolnym. Jest to czas intensywnego rozwoju i wzrostu organizmu.(CZYTAJ WIĘCEJ)

Każdy nasz przedszkolak osiąga dojrzałość szkolną i bez problemu podejmuje nowe wyzwania jakie stawia mu nowe środowisko szkolne.(CZYTAJ WIĘCEJ)

PROGRAMY - Język angielski

Grupy starsze

"Angielski dla starszaków."

Przygotowanie do nauki języka angielskiego. Roczne przygotowanie przedszkolne-Kamila Wichrowska,Olga Wysłowska,WSiP, ISBN 9788302150616

Dzieci oprócz codziennych lekcji prowadzonych przez doświadczonego lektora , mają stały kontakt z językiem angielskim we wszystkich czynnościach dnia codziennego. mają możliwość poznawania go na wszystkich spotykanych płaszczyznach. Do nauki języka angielskiego wykorzystujemy również monitory dotykowe, dzięki którym nasi podopieczni odkrywają nowy świat - niezwykle barwny i dający wiele mozliwości wyboru metod i sposobu uczenia się..

Nowoczesne pomoce audiowizualne i interaktywne pomagają w urozmaicaniu zajęć i na łączeniu tradycyjnej edukacji z róznymi formami zabawy. To z pewnością ułatwia naukę, a proces dydaktyczny czyni znacznie przyjemniejszym.

Dodatkowo 1x w tygodniu grupy starsze mają zajęcia z lektorem ze Szkoły Języków Obcych "Leader School"

 

Grupy młodsze

   

Edukacja językowa:

Nauczanie języków obcych już od najwcześniejszych lat życia dziecka staje się coraz bardziej popularne, a wynika to z coraz większej przydatności języków obcych w życiu codziennym oraz w późniejszej pracy zawodowej.                                             

Edukacja językowa dzieci w wieku przedszkolnym ma swoją wyraźną specyfikę i stosowane w niej metody muszą uwzględniać cechy rozwojowe małych uczniów, gdyż tylko wtedy nauczanie będzie skuteczne.

Dbając o prawidłowy rozwój i skuteczną edukację naszych przedszkolaczków postanowiliśmy wybrać to co dlo nich najlepsze. Edukacja językowa oparta jest na metodzie Lippy and Messy opracowanej przez specjalistów z Instytutu  Języka Angielskiego Bell w Krakowie przy współpracy znanego serialu telewizyjnego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niepubliczne Przedszkole "Misiowe Przedszkole"  ul.Łokietka 135/1/3/5/6, 31-263 Kraków
tel.: 12 4161232
e-mail.: misioweprzedszkole@op.pl
www. misioweprzedszkole.pl

 Powered by: www.CDX.pl