www.html.misioweprzedszkole.pl

Misiowe Przedszkole to niepubliczne przedszkole w Krakowie, które działa od 01 września 2007 roku na podstawie wpisu do ewidencji szkół i placówek niepublicznych. (CZYTAJ WIECEJ)

Każdy z nas wie jak bardzo ważne jest prawidłowe odżywianie dzieci w wieku przedszkolnym. Jest to czas intensywnego rozwoju i wzrostu organizmu.(CZYTAJ WIĘCEJ)

Każdy nasz przedszkolak osiąga dojrzałość szkolną i bez problemu podejmuje nowe wyzwania jakie stawia mu nowe środowisko szkolne.(CZYTAJ WIĘCEJ)

O PRZEDSZKOLU - Kampanie i projekty - Akademia Super Przedszkolaka

http://akademia-super-przedszkolaka.pl/o-programie/

Ogólnopolski Program Edukacyjny którego celem jest zwrócenie uwagi dzieci na dwie główne kwestie: zasady zdrowego odżywiania oraz zasady dobrego zachowania.

W przedszkolu odbywać się będą zajęcia edukacyjne, w trakcie których dzieci dowiedzą się jak prawidłowo się odżywiać, aby rosnąć zdrowo. Poznają odpowiedzi na pytania:po co jemy? Jak jedzenie wpłaywa na organizm?Co jeść, aby rosnąć zdrowo? w programie pojawią się także tematy dotyczące właściwego zachowania sie przy stole, kultury osobistej, relacji z innymi oraz zabawy w grupie.

Niepubliczne Przedszkole "Misiowe Przedszkole"  ul.Łokietka 135/1/3/5/6, 31-263 Kraków
tel.: 12 4161232
e-mail.: misioweprzedszkole@op.pl
www. misioweprzedszkole.pl

 Powered by: www.CDX.pl