www.html.misioweprzedszkole.pl

Misiowe Przedszkole to niepubliczne przedszkole w Krakowie, które działa od 01 września 2007 roku na podstawie wpisu do ewidencji szkół i placówek niepublicznych. (CZYTAJ WIECEJ)

Każdy z nas wie jak bardzo ważne jest prawidłowe odżywianie dzieci w wieku przedszkolnym. Jest to czas intensywnego rozwoju i wzrostu organizmu.(CZYTAJ WIĘCEJ)

Każdy nasz przedszkolak osiąga dojrzałość szkolną i bez problemu podejmuje nowe wyzwania jakie stawia mu nowe środowisko szkolne.(CZYTAJ WIĘCEJ)

GALERIA - Galeria zdjęć - Wrzesień 2018 w naszym przedszkolu

Wrzesień to czas powrotu do naszego przedszkola, do wspólnych zabaw i nauki, nowych przyjażni i przedwakacyjnych przyjaciół. Miesiąc, w którym najmłodsi pokonują swoje obawy i niepewności. W tym roku piekna, słoneczna pogoda przedłużyła troszkę beztroskie wakacje i sprzyjała długim pobytom na naszym placu zabaw. Postaraliśmy się, żeby ten czas na nowo wprowadził nasze przedszkolaczki w rytm dnia codziennego i wprowadzilismy wiele atrakcji nie zapominając o różnorodnych walorach edukacyjnych. Każdego dnia nasze dzieciaki sumiennie pracowały i przy wsparciu naszych wspaniałych pań rozwijały swoje umiejętności twórcze. Mieliśmy też kilka okazji do świętowania ważnych wydarzeń w życiu naszych przedszkolaków, jakimi są ich urodziny.   Poniżej krótka fotorelacja z ważniejszych wrześniowych wydarzeń.

-  Sprzatanie Świata: przystąpienie do akcji ogólnopolskiej "Plastikowa butelka zwrotna

-  Powitanie jesieni, dary jesieni,kolory

-  Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka: niespodziewany wypad na pizzę

- Warsztay konstrukcyjne dla starszaków: miasto, jego zakamarki, zabytki i rozwiazania nowoczesne

-  Warsztaty "Smaki Świata" dla starszaków:  potrawy, przyprawy, jemy pałeczkami

-  Wspólna wycieczka do pobliskiego nadleśnictwa: spotkanie z Leśniczym i jego pomocnikami

-  Dzień Chłopaka: dziewczynki pamiętają o super chłopakach

Niepubliczne Przedszkole "Misiowe Przedszkole"  ul.Łokietka 135/1/3/5/6, 31-263 Kraków
tel.: 12 4161232
e-mail.: misioweprzedszkole@op.pl
www. misioweprzedszkole.pl

 Powered by: www.CDX.pl