www.html.misioweprzedszkole.pl

Misiowe Przedszkole to niepubliczne przedszkole w Krakowie, które działa od 01 września 2007 roku na podstawie wpisu do ewidencji szkół i placówek niepublicznych. (CZYTAJ WIECEJ)

Każdy z nas wie jak bardzo ważne jest prawidłowe odżywianie dzieci w wieku przedszkolnym. Jest to czas intensywnego rozwoju i wzrostu organizmu.(CZYTAJ WIĘCEJ)

Każdy nasz przedszkolak osiąga dojrzałość szkolną i bez problemu podejmuje nowe wyzwania jakie stawia mu nowe środowisko szkolne.(CZYTAJ WIĘCEJ)

GALERIA - Galeria zdjęć - Warsztaty autorskie w Teatrze im.J.Słowackiego

14 maja uczestniczyliśmy w aktorskich warsztatach, adresowanych do najmłodszych "Tik-tak, złap czas!" Dzieci z grupy Jagódek i z grupy Kaczuszek miały okazję zwiedzić nasz przepiękny Teatr J.Słowackiego i następnie poprzez udział w różnych ćwiczeniach próbowały zgadnąć w jaki sposób upływ czasu pokazywany jest w teatrze. Prezentowały te zmiany na scenie. Poznały przy tym rolę światła, dźwięku, charakteryzacji, scenografii, ruchu, głosu, mimiki. Na zakończenie wspólnie wysłuchały bajki przybliżającej pojęcie czasu.

Niepubliczne Przedszkole "Misiowe Przedszkole"  ul.Łokietka 135/1/3/5/6, 31-263 Kraków
tel.: 12 4161232
e-mail.: misioweprzedszkole@op.pl
www. misioweprzedszkole.pl

 Powered by: www.CDX.pl