www.html.misioweprzedszkole.pl

Misiowe Przedszkole to niepubliczne przedszkole w Krakowie, które działa od 01 września 2007 roku na podstawie wpisu do ewidencji szkół i placówek niepublicznych. (CZYTAJ WIECEJ)

Każdy z nas wie jak bardzo ważne jest prawidłowe odżywianie dzieci w wieku przedszkolnym. Jest to czas intensywnego rozwoju i wzrostu organizmu.(CZYTAJ WIĘCEJ)

Każdy nasz przedszkolak osiąga dojrzałość szkolną i bez problemu podejmuje nowe wyzwania jakie stawia mu nowe środowisko szkolne.(CZYTAJ WIĘCEJ)

GALERIA - Galeria zdjęć - PAŹDZIERNIK 2017

Kończy się październik-za oknem zimno, szaro, kolorowe liście opadają z drzew, a u nas cały miesiąc gorąca atmosfera 01.10 z okazji Dnia Muzyki przypomnieliśmy naszym przedszkolaczkom jak wielkie znaczenie dla nas ma muzyka. 05.10 starsze grupy podczas warsztatów regionalnych zapoznały się z charakterystycznymi elementami stroju krakowskiego 14 10 obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji dzieci wraz z paniami przygotowały piękne występy i kolorowe własnoręcznie zrobione upominki dla naszej kadry.. 23 października młodsze grupy pojechały do Dworku Białoprądnickiego na spektakl pt "Zaczarowana zagroda" 25 października grupy starsze obejrzały w NCK musical pt " Akademia Pana Kleksa". Poświęciliśmy dużo czasu na cykl zajęć o zdrowym odżywianiu, który zakończyliśmy wspólnym śniadaniem pamiętając o tym, że "Śniadanie daje moc"!, obchodziliśmy Dzień Marchewki i Dzień Dyni. Powstało też wiele pomysłowych i różnorodnych jesiennych prac. Miesiąc zakończyliśmy wesołą zabawą Halloweenową..

Niepubliczne Przedszkole "Misiowe Przedszkole"  ul.Łokietka 135/1/3/5/6, 31-263 Kraków
tel.: 12 4161232
e-mail.: misioweprzedszkole@op.pl
www. misioweprzedszkole.pl

 Powered by: www.CDX.pl