www.html.misioweprzedszkole.pl

Misiowe Przedszkole to niepubliczne przedszkole w Krakowie, które działa od 01 września 2007 roku na podstawie wpisu do ewidencji szkół i placówek niepublicznych. (CZYTAJ WIECEJ)

Każdy z nas wie jak bardzo ważne jest prawidłowe odżywianie dzieci w wieku przedszkolnym. Jest to czas intensywnego rozwoju i wzrostu organizmu.(CZYTAJ WIĘCEJ)

Każdy nasz przedszkolak osiąga dojrzałość szkolną i bez problemu podejmuje nowe wyzwania jakie stawia mu nowe środowisko szkolne.(CZYTAJ WIĘCEJ)

DLA RODZICÓW - Warsztaty stomatologiczne

W naszym przedszkolu realizujemy projekt polsko- szwajcarski „ Dzieciństwo bez próchnicy”, którego celem jest obniżenie częstotliwości występowania próchnicy zębów u  dzieci w wieku 0-5 lat.

We wtorek 3 lutego odwiedziły nas panie stomatolog  z Centrum Stomatologii „Veronadent”  z Krakowa, które w bardzo ciekawy sposób przeprowadziły warsztaty stomatologiczne połączonez przeglądem ząbków. Dzieci nauczyły się jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej i jak prawidłowo się odżywiać. Dodatkowo przedszkolaczki obejrzały bajkę, która utrwaliła im wiedzę na temat prawidłowego szczotkowania ząbków.

 

Niepubliczne Przedszkole "Misiowe Przedszkole"  ul.Łokietka 135/1/3/5/6, 31-263 Kraków
tel.: 12 4161232
e-mail.: misioweprzedszkole@op.pl
www. misioweprzedszkole.pl

 Powered by: www.CDX.pl