www.html.misioweprzedszkole.pl

Misiowe Przedszkole to niepubliczne przedszkole w Krakowie, które działa od 01 września 2007 roku na podstawie wpisu do ewidencji szkół i placówek niepublicznych. (CZYTAJ WIECEJ)

Każdy z nas wie jak bardzo ważne jest prawidłowe odżywianie dzieci w wieku przedszkolnym. Jest to czas intensywnego rozwoju i wzrostu organizmu.(CZYTAJ WIĘCEJ)

Każdy nasz przedszkolak osiąga dojrzałość szkolną i bez problemu podejmuje nowe wyzwania jakie stawia mu nowe środowisko szkolne.(CZYTAJ WIĘCEJ)

DLA RODZICÓW - Projekt aktywnej edukacji ekologicznej

Miło nam poinformować, że nasze "Biedroneczki" dostały się do projektu aktywnej edukacji ekologicznej pt " Lena i Kuba na tropie" i wygrały I etap na ilustrację do eko- opowiadania. Nagrodą dla dzieci są książeczki z ich ilustracją.

Projekt ma na celu wzmocnienie świadomości oraz kompetencji dotyczących dbania o własne otoczenie. Pierwszym etapem do przejścia był konkurs na dziecięce ilustracje do specjalnie przygotowanych opowiadań omawiających następującą tematykę:

- wskazanie ponownego zastosowania papieru, ubrań, plastikowych butelek i nakrętek,

- wykorzystanie niekompletnych bądź zepsutych zabawek,

- zachętę do korzystania z ekologicznego transportu.

Spośród nadesłanych ponad 700 ilustracji jury projektu wybrało te, które zostały umieszczone w drukowanej wersji opowiadań.I Jeszcze raz gratulujemy dzieciakom i ich Paniom!

 

 

 

Niepubliczne Przedszkole "Misiowe Przedszkole"  ul.Łokietka 135/1/3/5/6, 31-263 Kraków
tel.: 12 4161232
e-mail.: misioweprzedszkole@op.pl
www. misioweprzedszkole.pl

 Powered by: www.CDX.pl